
Wholesale Men's Stainless Steel Geometric Retro Ring With Polishing
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 15. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 13g |
Original: $4.45
-65%$4.45
$1.56More Images




Wholesale Men's Stainless Steel Geometric Retro Ring With Polishing
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 15. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 15. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 13g |





















