
Wholesale Men's Stainless Steel Tourbillon Nonautomatic Mechanical Multifunction Leisure Round Dial Waterproof Watch
Wholesale Men's Stainless Steel Tourbillon Nonautomatic Mechanical Multifunction Leisure Round Dial Waterproof Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Original: $10.41
-65%$10.41
$3.64More Images










Wholesale Men's Stainless Steel Tourbillon Nonautomatic Mechanical Multifunction Leisure Round Dial Waterproof Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |





















