
Wholesale Men's Vintage Waterproof Watch Irregular Claw Style Alabaster Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle
Wholesale Men's Vintage Waterproof Watch Irregular Claw Style Alabaster Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Original: $19.71
-65%$19.71
$6.90More Images








Wholesale Men's Vintage Waterproof Watch Irregular Claw Style Alabaster Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |





















