
Wholesale Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style Waterproof Luminous Quartz
Wholesale Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style Waterproof Luminous Quartz
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.1Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel,Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 84g |
Original: $18.91
-65%$18.91
$6.62More Images











Wholesale Men's Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style Waterproof Luminous Quartz
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.1Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel,Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 84g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.1Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel,Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 84g |





















