
Wholesale Men's Watch Zinc Alloy Round Dial Waterproof Multifunctional Sporty Fashion Light Luxury Style
Wholesale Men's Watch Zinc Alloy Round Dial Waterproof Multifunctional Sporty Fashion Light Luxury Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Silicone Belt,Belt,Steel Belt |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 101g |
Original: $24.86
-65%$24.86
$8.70More Images




















Wholesale Men's Watch Zinc Alloy Round Dial Waterproof Multifunctional Sporty Fashion Light Luxury Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Silicone Belt,Belt,Steel Belt |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 101g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Silicone Belt,Belt,Steel Belt |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Light Luxury Style,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 101g |























