
Wholesale Metal Alloy Snake Bone Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
Wholesale Metal Alloy Snake Bone Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images
















Wholesale Metal Alloy Snake Bone Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























