
Wholesale Metal Collar Necklace Geometric Style Alloy Pendant Sunflower Design For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 17g |
More Images




Wholesale Metal Collar Necklace Geometric Style Alloy Pendant Sunflower Design For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 17g |























