
Wholesale Metal Copper Love Heart Shaped Zircon Inlaid Women's Necklace Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.71
-65%$1.71
$0.60More Images






Wholesale Metal Copper Love Heart Shaped Zircon Inlaid Women's Necklace Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























