
Wholesale Metal Heart Shape Punk Style Pendant Collar Necklace For Ladies With Electroplating
Wholesale Metal Heart Shape Punk Style Pendant Collar Necklace For Ladies With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 78g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images





Wholesale Metal Heart Shape Punk Style Pendant Collar Necklace For Ladies With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 78g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 78g |























