
Wholesale Metal Heartshaped Geometric Multieyes Tassel Collarbone Necklace For Women With Electroplating
Wholesale Metal Heartshaped Geometric Multieyes Tassel Collarbone Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images







Wholesale Metal Heartshaped Geometric Multieyes Tassel Collarbone Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























