
Wholesale Metal Oil Drop Geometric Pendant Necklace With Imitation Pearl Chain For Women Electroplated Alloy Pendant
Wholesale Metal Oil Drop Geometric Pendant Necklace With Imitation Pearl Chain For Women Electroplated Alloy Pendant
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy Dripping Oil + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Wholesale Metal Oil Drop Geometric Pendant Necklace With Imitation Pearl Chain For Women Electroplated Alloy Pendant
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy Dripping Oil + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy Dripping Oil + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























