
Wholesale Mini Necklace Copper Ochain With Mixed Gem Inlay Heart Pendant Sapphire Blue For Women
Wholesale Mini Necklace Copper Ochain With Mixed Gem Inlay Heart Pendant Sapphire Blue For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Japan And South Korea,Natural |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images



Wholesale Mini Necklace Copper Ochain With Mixed Gem Inlay Heart Pendant Sapphire Blue For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Japan And South Korea,Natural |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Japan And South Korea,Natural |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























