
Wholesale Minimalist Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set For Women Including Earrings Necklaces And Bracelets
Wholesale Minimalist Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set For Women Including Earrings Necklaces And Bracelets
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images












Wholesale Minimalist Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set For Women Including Earrings Necklaces And Bracelets
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |





















