
Wholesale Minimalist Geometric Natural Stone Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Chopin Chain Electroplated In 14K True Gold Color Preservation For Unisex
Wholesale Minimalist Geometric Natural Stone Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Chopin Chain Electroplated In 14K True Gold Color Preservation For Unisex
| Chain Style | Chopin Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images














Wholesale Minimalist Geometric Natural Stone Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Chopin Chain Electroplated In 14K True Gold Color Preservation For Unisex
| Chain Style | Chopin Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chopin Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |





















