
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Micro Inlaid White Diamond Women's Chest Ornament Brooch
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Micro Inlaid White Diamond Women's Chest Ornament Brooch
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Commemoration |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $5.39
-65%$5.39
$1.89More Images




Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Micro Inlaid White Diamond Women's Chest Ornament Brooch
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Commemoration |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Commemoration |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























