
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Bracelet For Women
| High End Bracelet | Cross-Border Supply Of Small Commodities |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Stall Bracelet | Cross-Border Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images





Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Bracelet For Women
| High End Bracelet | Cross-Border Supply Of Small Commodities |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Stall Bracelet | Cross-Border Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| High End Bracelet | Cross-Border Supply Of Small Commodities |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Stall Bracelet | Cross-Border Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |





















