
Wholesale Minimalist Marine Life Pattern Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Hand Jewelry And Earrings For Women
Wholesale Minimalist Marine Life Pattern Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Hand Jewelry And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images






Wholesale Minimalist Marine Life Pattern Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Hand Jewelry And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |





















