
Wholesale Minimalist Natural Crystal Moonstone Semiprecious Stone Copper Buckle Pendant Jewelry With Electroplating
Wholesale Minimalist Natural Crystal Moonstone Semiprecious Stone Copper Buckle Pendant Jewelry With Electroplating
| Chain Style | Without Chain |
|---|---|
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Pendant Size | Approximately 4.2 X 3.4 X 1Cm |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $3.53
-65%$3.53
$1.24More Images















Wholesale Minimalist Natural Crystal Moonstone Semiprecious Stone Copper Buckle Pendant Jewelry With Electroplating
| Chain Style | Without Chain |
|---|---|
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Pendant Size | Approximately 4.2 X 3.4 X 1Cm |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Without Chain |
|---|---|
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Pendant Size | Approximately 4.2 X 3.4 X 1Cm |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























