🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Minimalist Natural Freshwater Pearl And 14K Gold Ring Rice And Water Drop Shape
| Accessories Material | 14K Gold |
|---|---|
| Occasion | Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 2g |
$3.78
Wholesale Minimalist Natural Freshwater Pearl And 14K Gold Ring Rice And Water Drop Shape—
$3.78
More Images





Wholesale Minimalist Natural Freshwater Pearl And 14K Gold Ring Rice And Water Drop Shape
| Accessories Material | 14K Gold |
|---|---|
| Occasion | Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | 14K Gold |
|---|---|
| Occasion | Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 2g |



