
Wholesale Minimalist Plants And Flowers Style Titanium Steel 18K Electroplated Earrings Necklaces And Bracelets Set
Wholesale Minimalist Plants And Flowers Style Titanium Steel 18K Electroplated Earrings Necklaces And Bracelets Set
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $3.32
-65%$3.32
$1.16More Images


















Wholesale Minimalist Plants And Flowers Style Titanium Steel 18K Electroplated Earrings Necklaces And Bracelets Set
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























