
Wholesale Minimalist Stainless Steel Geometric Heart Pendant Necklace Handmade O Word Chain Unisex
Wholesale Minimalist Stainless Steel Geometric Heart Pendant Necklace Handmade O Word Chain Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images



Wholesale Minimalist Stainless Steel Geometric Heart Pendant Necklace Handmade O Word Chain Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























