
Wholesale Minimalist Ushape Stainless Steel Unisex Ring With Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 5. |
| Style | Minimalist |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images











Wholesale Minimalist Ushape Stainless Steel Unisex Ring With Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 5. |
| Style | Minimalist |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 5. |
| Style | Minimalist |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |





















