
Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Highend Style With Letter Pattern Set With Diamonds
Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Highend Style With Letter Pattern Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $14.01
-65%$14.01
$4.90More Images





Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Highend Style With Letter Pattern Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |





















