
Wholesale Mushroom Pendant Necklace Iron And Ceramic Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Iron + Ceramic |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Ceramics |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images




Wholesale Mushroom Pendant Necklace Iron And Ceramic Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Iron + Ceramic |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Ceramics |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Iron + Ceramic |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Ceramics |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























