
Wholesale Natural Style Plant Flowers Pattern Square Stainless Steel Electroplated Earrings Necklace Bracelet Threepiece Set For Women
Wholesale Natural Style Plant Flowers Pattern Square Stainless Steel Electroplated Earrings Necklace Bracelet Threepiece Set For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Jewelry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images








Wholesale Natural Style Plant Flowers Pattern Square Stainless Steel Electroplated Earrings Necklace Bracelet Threepiece Set For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Jewelry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Jewelry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |





















