
Wholesale Nautical Cross Pendant Necklace Retro Style Titanium Steel Square Pearl
| Chain Style | Square Pearl |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Retro |
| Weight | 20g |
Original: $1.59
-65%$1.59
$0.56More Images






Wholesale Nautical Cross Pendant Necklace Retro Style Titanium Steel Square Pearl
| Chain Style | Square Pearl |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Retro |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Retro |
| Weight | 20g |























