
Wholesale Necklace Alloy Animal Braided Beaded Electroplated Multilayered Long
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 70g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images




Wholesale Necklace Alloy Animal Braided Beaded Electroplated Multilayered Long
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 70g |























