
Wholesale Necklace Alloy Imitation Pearl Iron Chain Acrylic Turquoise Heart Shape Flower Drop Shape Geometric Electroplating
Wholesale Necklace Alloy Imitation Pearl Iron Chain Acrylic Turquoise Heart Shape Flower Drop Shape Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Acrylic + Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 46g |
Original: $4.10
-65%$4.10
$1.43More Images





Wholesale Necklace Alloy Imitation Pearl Iron Chain Acrylic Turquoise Heart Shape Flower Drop Shape Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Acrylic + Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Acrylic + Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 46g |























