
Wholesale Necklace Alloy Leather Rope Animals Zodiac Electroplating Vintage Style
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images






Wholesale Necklace Alloy Leather Rope Animals Zodiac Electroplating Vintage Style
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























