🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Necklace Alloy Retro Geometric Style Electroplated Natural Stone Cross
| Chain Style | Stone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Select Color
From $0.84
Original: $2.39
-65%Wholesale Necklace Alloy Retro Geometric Style Electroplated Natural Stone Cross—
$2.39
$0.84More Images








Wholesale Necklace Alloy Retro Geometric Style Electroplated Natural Stone Cross
| Chain Style | Stone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Stone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |