
Wholesale Necklace Copper Artificial Pearl Plastic Plating Alloy Pendant Geometric Style Electroplating For Women
Wholesale Necklace Copper Artificial Pearl Plastic Plating Alloy Pendant Geometric Style Electroplating For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper + Artificial Pearl + Plastic Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Null |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images






Wholesale Necklace Copper Artificial Pearl Plastic Plating Alloy Pendant Geometric Style Electroplating For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper + Artificial Pearl + Plastic Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Null |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper + Artificial Pearl + Plastic Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Null |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























