
Wholesale Necklace Copper Butterfly Pendant Hollow Electroplated Ochain Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images




Wholesale Necklace Copper Butterfly Pendant Hollow Electroplated Ochain Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























