🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Necklace Copper Chain Imitation Pearls Flower Shape Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Select Color
From $0.84
Original: $2.41
-65%Wholesale Necklace Copper Chain Imitation Pearls Flower Shape Electroplating Women's—
$2.41
$0.84More Images






Wholesale Necklace Copper Chain Imitation Pearls Flower Shape Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 33g |























