
Wholesale Necklace Copper Heartshaped Mixed Gem Inlay With Zircon Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images




Wholesale Necklace Copper Heartshaped Mixed Gem Inlay With Zircon Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























