
Wholesale Necklace Copper Mixed Gem Inlay Rhombus Snowflake Pendant Ochain Electroplating For Women Light Luxury Style
Wholesale Necklace Copper Mixed Gem Inlay Rhombus Snowflake Pendant Ochain Electroplating For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images








Wholesale Necklace Copper Mixed Gem Inlay Rhombus Snowflake Pendant Ochain Electroplating For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























