
Wholesale Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.10
-65%$3.10
$1.08More Images





Wholesale Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























