
Wholesale Necklace Cross Zircon Light Luxury Gorgeous Diamond Titanium Steel Copper Chain For Female
Wholesale Necklace Cross Zircon Light Luxury Gorgeous Diamond Titanium Steel Copper Chain For Female
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images





Wholesale Necklace Cross Zircon Light Luxury Gorgeous Diamond Titanium Steel Copper Chain For Female
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |























