
Wholesale Necklace Geometric Design Circle Zircon Inlaid Copper O Chain Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images






Wholesale Necklace Geometric Design Circle Zircon Inlaid Copper O Chain Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























