
Wholesale Necklace Ginkgo Leaf Copper Chainiron Retro Style Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper Chain+Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Wholesale Necklace Ginkgo Leaf Copper Chainiron Retro Style Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper Chain+Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper Chain+Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























