
Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Electroplating Women's Vintage Light Luxury Niche Clavicle Chain
Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Electroplating Women's Vintage Light Luxury Niche Clavicle Chain
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.38
-65%$1.38
$0.48More Images




Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Electroplating Women's Vintage Light Luxury Niche Clavicle Chain
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























