
Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Handmade Love Pendant
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Ccb+Alloy+Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 112g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images




Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Handmade Love Pendant
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Ccb+Alloy+Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 112g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Ccb+Alloy+Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 112g |























