
Wholesale Necklace Imitation Pearl Exaggerated Geometric Round Bead Electroplating For Women
Wholesale Necklace Imitation Pearl Exaggerated Geometric Round Bead Electroplating For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Exaggerated,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 149g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images





Wholesale Necklace Imitation Pearl Exaggerated Geometric Round Bead Electroplating For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Exaggerated,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 149g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Exaggerated,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 149g |























