
Wholesale Necklace Imitation Pearl Geometric Handmade Clavicle Chain Set
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 13g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images





Wholesale Necklace Imitation Pearl Geometric Handmade Clavicle Chain Set
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 13g |























