
Wholesale Necklace Imitation Pearl Iron Chain Alloy Heart Shape Geometric Baroque Retro Metal Relief Electroplating Pendant Clavicle Necklace For Women
Wholesale Necklace Imitation Pearl Iron Chain Alloy Heart Shape Geometric Baroque Retro Metal Relief Electroplating Pendant Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images




Wholesale Necklace Imitation Pearl Iron Chain Alloy Heart Shape Geometric Baroque Retro Metal Relief Electroplating Pendant Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |























