
Wholesale Necklace Imitation Pearls Geometric Style O Chain Electroplating For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Wholesale Necklace Imitation Pearls Geometric Style O Chain Electroplating For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























