
Wholesale Necklace Iron Dripping Oil Flower Retro Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Dripping Oil |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Iron + Dripping Oil |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images





Wholesale Necklace Iron Dripping Oil Flower Retro Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Dripping Oil |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Iron + Dripping Oil |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Dripping Oil |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Iron + Dripping Oil |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 15g |























