
Wholesale Necklace Multilayer Imitation Pearl Ball Chain Alloy Pendant Geometric Style French Retro
Wholesale Necklace Multilayer Imitation Pearl Ball Chain Alloy Pendant Geometric Style French Retro
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images








Wholesale Necklace Multilayer Imitation Pearl Ball Chain Alloy Pendant Geometric Style French Retro
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |























