
Wholesale Necklace Pendant 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Hiphop Style Electroplated Unisex
Wholesale Necklace Pendant 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Hiphop Style Electroplated Unisex
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Hip-Hop,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Original: $4.33
-65%$4.33
$1.52More Images










Wholesale Necklace Pendant 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Hiphop Style Electroplated Unisex
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Hip-Hop,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Hip-Hop,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























