
Wholesale Necklace Stainless Steel Alloy Openable Envelope Style With Flowers Electroplating For Women
Wholesale Necklace Stainless Steel Alloy Openable Envelope Style With Flowers Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.52
-65%$3.52
$1.23More Images










Wholesale Necklace Stainless Steel Alloy Openable Envelope Style With Flowers Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















