
Wholesale Necklace 316L Stainless Steel Blue Turquoise Round Geometric Style Mixed Gem Inlay 18K Gold Plated For Women
Wholesale Necklace 316L Stainless Steel Blue Turquoise Round Geometric Style Mixed Gem Inlay 18K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images




Wholesale Necklace 316L Stainless Steel Blue Turquoise Round Geometric Style Mixed Gem Inlay 18K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























